Plugins - Redirection - Stable (latest release) - en to hr translation catalogue (316 entries)

en: Relocate to domain
hr: Premjesti na domeu

en: Want to redirect the entire site? Enter a domain to redirect everything, except WordPress login and admin. Enabling this option will disable any site aliases or canonical settings.
hr: Želite preusmjeriti cijeli site? Unesite domenu na koju želite preusmjeriti sve osim WordPressovog logina i admina. Odabir ove opcije će isključiti sve site aliase i kanonske postavke.

en: Relocate Site
hr: Premjesti site

en: Add CORS Presets
hr: Dodaj CORS postavke

en: Add Security Presets
hr: Dodaj sigurnosne postavke

en: Add Header
hr: Dodaj zaglavlje

en: You should update your site URL to match your canonical settings: {{code}}%(current)s{{/code}} ⇒ {{code}}%(site)s{{/code}}
hr: Pobrinite se da URL vašeg sitea odgovara kanonskim postavkama: {{code}}%(current)s{{/code}} ⇒ {{code}}%(site)s{{/code}}

en: Preferred domain
hr: Preferirana domena

en: {{strong}}Warning{{/strong}}: ensure your HTTPS is working before forcing a redirect.
hr: {{strong}}Upozorenje{{/strong}}: uvjerite se da HTTPS radi prije nametanja redirekcije.

en: Force a redirect from HTTP to HTTPS - {{code}}%(site)s{{/code}} ⇒ {{code}}%(siteHTTPS)s{{/code}}
hr: Nametni redirekciju sa HTTP u HTTPS - {{code}}%(site)s{{/code}} ⇒ {{code}}%(siteHTTPS)s{{/code}}

en: Canonical Settings
hr: Kanonske postavke

en: Add www to domain - {{code}}%(site)s{{/code}} ⇒ {{code}}%(siteWWW)s{{/code}}
hr: Dodaj www domeni - {{code}}%(site)s{{/code}} ⇒ {{code}}%(siteWWW)s{{/code}}

en: Remove www from domain - {{code}}%(siteWWW)s{{/code}} ⇒ {{code}}%(site)s{{/code}}
hr: Ukloni www iz domene - {{code}}%(siteWWW)s{{/code}} ⇒ {{code}}%(site)s{{/code}}

en: Don't set a preferred domain - {{code}}%(site)s{{/code}}
hr: Nemoj postaviti preferiranu domenu - {{code}}%(site)s{{/code}}

en: Add Alias
hr: Dodaj alias

en: No aliases
hr: Nema aliasa

en: Aliased Domain
hr: Domena s aliasom

en: You will need to configure your system (DNS and server) to pass requests for these domains to this WordPress install.
hr: Trebate podesiti vaš sustav (DNS i poslužitelj) da prosljeđuje zahtjeve za takvim domenama na ovu instalaciju WordPressa.

en: A site alias is another domain that you want to be redirected to this site. For example, an old domain, or a subdomain. This will redirect all URLs, including WordPress login and admin.
hr: Alias sitea je druga domena koju želite preusmjeriti na ovaj site. Na primjer, stara domena ili poddomena. To preusmjerava sve URL-ove, uključujući login i admin WordPressa.

en: Site Aliases
hr: Aliasi sitea

en: The companion plugin Search Regex allows you to search and replace data on your site. It also supports Redirection, and is handy if you want to bulk update a lot of redirects.
hr: Prateći dodatak Search Regex omogućava pretragu i zamjene na cijelom siteu. Podržava dodatak Redirection i praktičan je želite li masovne izmjene velikog broja redirekcija.

en: Need to search and replace?
hr: Trebate pretragu i zamjenu?

en: Options on this page can cause problems if used incorrectly. You can {{link}}temporarily disable them{{/link}} to make changes.
hr: Nepravilna upotreba opcija na ovoj stranici može prouzročiti probleme. Možete ih {{link}}privremeno onemogućiti{{/link}}.

en: Please wait, importing.
hr: Strpite se molim, importiram.

en: Continue
hr: Nastavi

en: The following plugins have been detected.
hr: Detektirani su ovi dodaci.

en: WordPress automatically creates redirects when you change a post URL. Importing these into Redirection will allow you to manage and monitor them.
hr: WordPress automatski stvara redirekcije nakon izmjene URL-a objave. Importiranje u Redirection vam omogućava nadzor i upravljanje njima.

en: Importing existing redirects from WordPress or other plugins is a good way to get started with Redirection. Check each set of redirects you wish to import.
hr: Importiranje postojećih redirekcija iz WordPressa ili drugih dodataka predstavlja dobar početak korištenja dodatka Redirection. Označite skupove redirekcija koje želite importirati.

en: Import Existing Redirects
hr: Učitaj postojeće redirekcije

en: That's all there is to it - you are now redirecting! Note that the above is just an example.
hr: To je sve - uključili ste preusmjeravanje! Ne zaboravite da je ovo samo primjer.

en: If you want to redirect everything please use a site relocation or alias from the Site page.
hr: Ako želite preusmjeriti sve, koristite premještanje ili aliase sitea na stranici Site.

en: Value
hr: Vrijednost

en: Values
hr: Vrijednosti

en: All
hr: Sve

en: Note that some HTTP headers are set by your server and cannot be changed.
hr: Ne zaboravite da neka HTTP zaglavlja dodaje vaš poslužitelj i da ona ne mogu biti promijenjena.

en: No headers
hr: Nema zaglavlja

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Location
hr: Lokacija

en: Site headers are added across your site, including redirects. Redirect headers are only added to redirects.
hr: Zaglavlja sitea se dodaju cijelom siteu, uključujući i redirekcije. Zaglavlja redirekcija se dodaju samo redirekcijama.

en: HTTP Headers
hr: HTTP zaglavlja

en: Custom Header
hr: Proizvoljno zaglavlje

en: General
hr: Općenito

en: Redirect
hr: Preusmjeravanje

en: Some servers may be configured to serve file resources directly, preventing a redirect occurring.
hr: Neki poslužitelji mogu biti podešeni da poslužuju datoteke direktno, što onemogućava redirekciju.

en: Unable to make request due to browser security. This is typically because your WordPress and Site URL settings are inconsistent, or the request was blocked by your site CORS policy.
hr: Onemogućeno slanje zahtjeva zbog sigurnosnih postavki vašeg preglednika. Do ovoga najčešće dolazi zbog neusklađenih postavki WordPressa i URL-a sitea, ili zbog blokade uzrokovane CORS postavkama.

en: Ignore & Pass Query
hr: Ignoriraj i proslijedi upit

en: Ignore Query
hr: Ignoriraj upit

en: Exact Query
hr: Egzaktni upit

en: Search title
hr: Naslov pretrage

en: Not accessed in last year
hr: Ne godinu unatrag

en: Not accessed in last month
hr: Ne mjesec unatrag

en: Never accessed
hr: Nikada

en: Last Accessed
hr: Zadnji pristup

en: HTTP Status Code
hr: HTTP statusni kôd

en: Plain
hr: Obična

en: URL match
hr: Usporedba URL-a

en: Source
hr: Izvor

en: Code
hr: Kôd

en: Action Type
hr: Vrsta akcije

en: Match Type
hr: Vrsta usporedbe

en: Search target URL
hr: Potraži odredišni URL

en: Search IP
hr: Potraži IP adresu

en: Search user agent
hr: Potraži user agent

en: Search referrer
hr: Potraži referrera

en: Search URL
hr: Potraži URL

en: Filter on: %(type)s
hr: Filtriraj prema: %(type)s

en: Disabled
hr: Isključeno

en: Enabled
hr: Uključeno

en: Compact Display
hr: Kompaktni prikaz

en: Standard Display
hr: Standardni prikaz

en: Pre-defined
hr: Preddefinirano

en: Custom Display
hr: Prilagođeni prikaz

en: Display All
hr: Prikaži sve

en: Your URL appears to contain a domain inside the path: {{code}}%(relative)s{{/code}}. Did you mean to use {{code}}%(absolute)s{{/code}} instead?
hr: Izgleda da vaš URL sadrži domenu unutar putanje: {{code}}%(relative)s{{/code}}. Da li ste umjesto toga htjeli koristiti {{code}}%(absolute)s{{/code}}?

en: Comma separated list of languages to match against (i.e. da, en-GB)
hr: Zarezom odvojen popis jezika za provjeru  (n.pr. hr, en-GB)

en: Language
hr: Jezik

en: URL and language
hr: URL i jezik

en: Log out, clear your browser cache, and log in again - your browser has cached an old session.
hr: Odjavite se, očistite keš preglednika, pa se ponovo prijavite - vaš preglednik ima keširanu staru sesiju.

en: Reload the page - your current session is old.
hr: Ponovo učitajte stranicu - vaša trenutna sesija je stara.

en: A loop was detected and the upgrade has been stopped. This usually indicates {{support}}your site is cached{{/support}} and database changes are not being saved.
hr: Otkrivena je petlja, pa je postupak dogradnje zaustavljen. To obično {{support}}ukazuje na keširanje{{/support}} zbog čega se promjene ne spremaju u bazu.

en: Unable to save .htaccess file
hr: Ne uspijevam spremiti izmjene .htaccess datoteke

en: Redirects added to an Apache group can be saved to an {{code}}.htaccess{{/code}} file by adding the full path here. For reference, your WordPress is installed to {{code}}%(installed)s{{/code}}.
hr: Redirekcije dodane u grupu Apache mogu biti spremljene u datoteku {{code}}.htaccess{{/code}} ako ovdje navedete potpunu putanju. Za referencu,  WordPress je instaliran u {{code}}%(installed)s{{/code}}.

en: Automatic Install
hr: Automatska instalacija

en: If you do not complete the manual install you will be returned here.
hr: Ako ne dovršite ručnu instalaciju biti će te vraćeni ovdje.

en: Click "Finished! 🎉" when finished.
hr: Kliknite "Završeno! 🎉" kada završi.

en: Manual Install
hr: Ručna instalacija

en: IP Headers
hr: IP Zaglavlje

en: Database version
hr: Verzija baze

en: Automatic Upgrade
hr: Automatska Nadogradnja

en: Manual Upgrade
hr: Ručna Nadogradnja

en: Complete Upgrade
hr: Dovrši Nadogradnju

en: I need support!
hr: Potrebna mi je podrška!

en: Check Again
hr: Provjerite Ponovno.

en: Testing - %s$
hr: Testiranje -%s$

en: Show Problems
hr: Prikaži Probleme

en: Summary
hr: Sažetak

en: Unavailable
hr: Nedostupno

en: Working but some issues
hr: Radi ali ima nekih problema

en: Current API
hr: Trenutni API

en: Switch to this API
hr: Prebaci na ovaj API

en: Hide
hr: Sakriti

en: Show Full
hr: Prikaži Sve

en: Working!
hr: Radi!

en: What do I do next?
hr: Šta da radim slijedeće?

en: Possible cause
hr: Mogući uzrok

en: Export 404
hr: Izvezi 404

en: Export redirect
hr: Izvezi preusmjeravanje

en: Default URL settings
hr: Zadane URL postavke

en: URL options
hr: URL postavke

en: Ignore all parameters
hr: Ignoriraj sve parametre

en: Exact match all parameters in any order
hr: Točno podudaranje svih parametara bilo kojim redoslijedom

en: Ignore Case
hr: Ignoriraj Slučaj

en: (Example) The target URL is the new URL
hr: (Primjer) Ciljani URL je novi URL

en: (Example) The source URL is your old or original URL
hr: (Primjer) Izvorni URL je vaš ili originalni URL

note: translators: 1: server PHP version. 2: required PHP version.
en: Disabled! Detected PHP %1$s, need PHP %2$s+
hr: Isključeno! Otkriven PHP %1$s, potreban PHP %2$s+

en: A database upgrade is in progress. Please continue to finish.
hr: U tijeku je nadogradnja baze podataka. Molim vas nastavite kako bi završili.

en: Go back
hr: Idi natrag

en: Continue Setup
hr: Nastavi Postavljanje

en: Basic Setup
hr: Osnovne Postavke

en: Start Setup
hr: Pokreni Postavljanje

en: When ready please press the button to continue.
hr: Kad ste spremni stisnite dugme za nastavak.

en: How do I use this plugin?
hr: Kako da koristim ovaj dodatak?

en: Welcome to Redirection 🚀🎉
hr: Dobrodošli u Redirection 🚀🎉

en: {{code}}%(status)d{{/code}} to {{code}}%(target)s{{/code}}
hr: {{code}}%(status)d{{/code}} u {{code}}%(target)s{{/code}}

en: Finished! 🎉
hr: Završeno! 🎉

en: Progress: %(complete)d$
hr: Napredak: %(complede)d%

en: Stop upgrade
hr: Zaustavi nadogradnju

en: Skip this stage
hr: Preskoći ovaj korak

en: Try again
hr: Pokušajte ponovno

en: Database problem
hr: Problem sa bazom podataka

en: Please enable JavaScript
hr: Molim vas da omogućite JavaScript

en: Please upgrade your database
hr: Molim vas da nadogradite bazu podataka.

en: Upgrade Database
hr: Nadogradi bazu podataka

note: translators: version number
en: Your database does not need updating to %s.
hr: Vaša baza podataka ne treba nadogradnju na %s.

note: translators: 1: table name
en: Table "%s" is missing
hr: Nedostaje tablica "%s"

note: translators: displayed when installing the plugin
en: Create basic data
hr: Kreiraj osnovne podatke

en: Page Type
hr: Vrsta stranice

en: Enter IP addresses (one per line)
hr: Unesi IP adresu (jednu po liniji)

en: 418 - I'm a teapot
hr: 418 - Ja sam čajnik

en: 403 - Forbidden
hr: 403 - Nedozvoljeno

en: 400 - Bad Request
hr: 400 - Loš Zahtjev

en: 304 - Not Modified
hr: 304 - Nije Modificirano

en: 303 - See Other
hr: 303 - Vidi Ostalo

en: Do nothing (ignore)
hr: Ne radi ništa (ignoriraj)

en: Show All
hr: Prikaži Sve

en: Delete Log Entries
hr: Izbriši Unose Zapisnika

en: Group by IP
hr: Grupiraj po IP

en: Group by URL
hr: Grupiraj po URL

en: No grouping
hr: Nemoj grupirati

en: Ignore URL
hr: Ignoriraj URL

en: Block IP
hr: Blokiraj IP

en: Redirect All
hr: Preusmjeri Sve

en: Count
hr: Zbroj

en: URL and WordPress page type
hr: URL i WordPress vrsta stranice

en: URL and IP
hr: URL i IP

en: Good
hr: Dobro

en: Check
hr: Provjeri

en: Found
hr: Nađeno

en: {{code}}%(status)d{{/code}} to {{code}}%(url)s{{/code}}
hr: {{code}}%(status)d{{/code}} u {{code}}%(url)s{{/code}}

en: Error
hr: Greška

en: Enter full URL, including http:// or https://
hr: Unesi cijeli URL, uključuje http:// or https://

en: Target
hr: Cilj

en: URL is not being redirected with Redirection
hr: URL nije preusmjeren sa Redirection

en: URL is being redirected with Redirection
hr: URL je preusmjeren sa Redirection

en: Unable to load details
hr: Nije moguće učitati detalje

en: Role
hr: Uloga

en: Add New
hr: Dodaj Novi

en: URL and server
hr: URL i server

en: Accept Language
hr: Prihvati Jezik

en: Header value
hr: Vrijednost Zaglavlja

en: Header name
hr: Naziv Zaglavlja

en: HTTP Header
hr: HTTP Zaglavlje

en: Filter Name
hr: Naziv Filtra

en: Cookie value
hr: Vrijednost Kolačića

en: Cookie name
hr: Naziv Kolačića

en: Cookie
hr: Kolačić

en: clearing your cache.
hr: čistim vašu predmemoriju

en: URL and HTTP header
hr: URL i HTTP zaglavlje

en: URL and cookie
hr: URL i kolačić

en: 404 deleted
hr: 404 izbrisan

en: Useragent Error
hr: Korisnička Greška

en: Device
hr: Uređaj

en: Operating System
hr: Operacijski Sustav

en: Browser
hr: Preglednik

en: Engine
hr: Modul

en: Agent
hr: Zastupnik

en: IP Logging
hr: IP zapisivanje

en: Agent Info
hr: Informacije o agentu

en: Filter by IP
hr: Filtriraj po IP

en: Geo IP Error
hr: Geo IP Greška

en: Something went wrong obtaining this information
hr: Nešto je pošlo po zlu prilikom dobivanja ovih podataka

en: City
hr: Grad

en: Area
hr: Područje

en: Timezone
hr: Vremenska zona

en: Geo Location
hr: Geo lokacija

en: Trash
hr: Smeće

en: An hour
hr: Sat

en: Import from %s
hr: Uvezi iz %s

note: translators: 1: Expected WordPress version, 2: Actual WordPress version
en: Redirection requires WordPress v%1$1s, you are using v%2$2s - please update your WordPress
hr: Redirection zahtjeva WordPress v%1$1s, Vi koristite v%2$2s - molim vas nadogradite svoj WordPress

en: ⚡️ Magic fix ⚡️
hr: ⚡️ Čarobni popravak ⚡️

en: Plugin Status
hr: Status Dodatka

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Mobile
hr: Mobilno

en: Libraries
hr: Knjižnice

en: Database tables
hr: Tablice Baze podataka

en: Cached Redirection detected
hr: Otkrivena je keširana redirekcija

en: WordPress did not return a response. This could mean an error occurred or that the request was blocked. Please check your server error_log.
hr: WordPress nije odgovorio. Moguće je da je došlo do pogreške ili je zahtjev blokiran. Provjerite error_log vašeg poslužitelja.

en: This may be caused by another plugin - look at your browser's error console for more details.
hr: Uzrok ovome bi mogao biti drugi dodatak - detalje potražite u konzoli za pogreške (error cosole) vašeg peglednika.

en: Loading, please wait...
hr: Učitavanje, stripte se molim...

en: {{strong}}CSV file format{{/strong}}: {{code}}source URL, target URL{{/code}} - and can be optionally followed with {{code}}regex, http code{{/code}} ({{code}}regex{{/code}} - 0 for no, 1 for yes).
hr: {{strong}}Format CSV datoteke{{/strong}}: {{code}}izvorni URL, odredišni URL{{/code}} - i može biti popraćeno sa {{code}}regex, http code{{/code}} ({{code}}regex{{/code}} - 0 za ne, 1 za da).

en: Redirection is not working. Try clearing your browser cache and reloading this page.
hr: Redirection ne radi. Pokušajte očistiti privremenu memoriju (cache) preglednika i ponovo učitati ovu stranicu.

en: If that doesn't help, open your browser's error console and create a {{link}}new issue{{/link}} with the details.
hr: Ako to ne pomogne, otvorite konzolu za pogreške (error console) vašeg preglednika i  prijavite {{link}}novi problem{{/link}} s detaljnim opisom.

en: Need help?
hr: Trebate li pomoć?

en: Please note that any support is provide on as-time-is-available basis and is not guaranteed. I do not provide paid support.
hr: Napominjem da podršku pružam koliko mi to dopušta raspoloživo vrijeme. Ne osiguravam plaćenu podršku.

en: Position
hr: Pozicija

en: I'd like to support some more.
hr: Želim dodatno podržati.

en: Support 💰
hr: Podrška 💰

en: Import to group
hr: Importirajte u grupu

en: Import a CSV, .htaccess, or JSON file.
hr: Importirajte a CSV, .htaccess, ili JSON datoteku.

en: Click 'Add File' or drag and drop here.
hr: Kliknite 'Dodaj datoteku' ili je dovucite i ispustite ovdje.

en: Add File
hr: Dodaj datoteku

en: File selected
hr: Odabrana datoteka

en: Importing
hr: Importiranje

en: Finished importing
hr: Importiranje dovršeno

en: Total redirects imported:
hr: Ukupan broj importiranih redirekcija:

en: Double-check the file is the correct format!
hr: Provjerite još jednom da li je format datoteke ispravan!

en: Close
hr: Zatvori

en: Export
hr: Eksport

en: Everything
hr: Sve

en: WordPress redirects
hr: WordPressova preusmjeravanja

en: Apache redirects
hr: Apache preusmjeravanja

en: Nginx redirects
hr: Nginx preusmjeravaja

en: View
hr: Pogled

en: Import/Export
hr: Import/Eksport

en: Logs
hr: Logovi

en: 404 errors
hr: 404 pogreške

en: Redirection saved
hr: Redirekcija spremljena

en: Log deleted
hr: Log obrisan

en: Settings saved
hr: Postavke spremljene

en: Group saved
hr: Grupa spremljena

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete the selected items?
hr[0]: Jeste li sigurni da želite obrisati ovu stavku?
hr[1]: Jeste li sigurni da želite obrisati ove stavke?
hr[2]: Jeste li sigurni da želite obrisati ove stavke?

en: All groups
hr: Sve grupe

en: 301 - Moved Permanently
hr: 301 - Trajno premješteno

en: 302 - Found
hr: 302 - Pronađeno

en: 307 - Temporary Redirect
hr: 307 - Privremena redirekcija

en: 308 - Permanent Redirect
hr: 308 - Trajna redirekcija

en: 401 - Unauthorized
hr: 401 - Neovlašteno

en: 404 - Not Found
hr: 404 - Nije pronađeno

en: Title
hr: Naslov

en: with HTTP code
hr: sa HTTP kodom

en: Show advanced options
hr: Prikaži napredne opcije

en: Saving...
hr: Spremam...

en: View notice
hr: Pogledaj obavijest

en: Something went wrong 🙁
hr: Nešto je pošlo po zlu 🙁

note: translators: maximum number of log entries
en: Log entries (%d max)
hr: Log zapisi (maksimalno %d)

en: Bulk Actions
hr: Grupne radnje

en: Apply
hr: Primijeni

en: First page
hr: Prva stranica

en: Prev page
hr: Prethodna stranica

en: Current Page
hr: Tekuća stranica

en: Next page
hr: Sljedeća stranica

en: Last page
hr: Zadnja stranica

en: %s item | %s items
hr[0]: %s stavka
hr[1]: %s stavke
hr[2]: %s stavki

en: Select All
hr: Odaberi sve

en: Sorry, something went wrong loading the data - please try again
hr: Oprostite, nešto je pošlo po zlu tokom učitavaja podataka - pokušajte ponovo

en: No results
hr: Bez rezultata

en: Your email address:
hr: Vaša adresa e-pošte:

en: Forever
hr: Zauvijek

en: Delete the plugin - are you sure?
hr: Obriši dodatak - jeste li sigurni?

en: Yes! Delete the plugin
hr: Da! Obriši dodatak

en: No! Don't delete the plugin
hr: Ne! Nemoj obrisati dodatak

en: Support
hr: Podrška

en: Log
hr: Zapisnik

en: Upload
hr: Prijenos

en: Import
hr: Uvezi

en: Update
hr: Ažuriraj

en: Auto-generate URL
hr: Automatski generiraj URL

en: 404 Logs
hr: 404 Zapisnik

en: Redirect Logs
hr: Redirect Zapisnik

en: Options
hr: Opcije

en: Two months
hr: Dva mjeseca

en: A month
hr: Mjesec

en: A week
hr: Tjedan

en: A day
hr: Dan

en: No logs
hr: Nema zapisa

en: Add Group
hr: Dodaj grupu

en: Search
hr: Traži

en: Groups
hr: Grupe

en: Save
hr: Spremi

en: Group
hr: Grupiraj

en: Regular Expression
hr: Pravilni Izraz

en: Cancel
hr: Prekini

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Settings
hr: Postavke izbornika

en: Error (404)
hr: Greška (404)

en: Pass-through
hr: Precrtano

en: Redirect to random post
hr: Preusmjeri na nasumičnu objavu

en: Redirect to URL
hr: Preusmjeri na URL

en: Source URL
hr: Izvorni URL

en: Date
hr: Datum

en: Module
hr: Modul

en: Name
hr: Naziv

en: Filters
hr: Filtri

en: Enable
hr: Uključi

en: Disable
hr: Onemogući

en: Delete
hr: Izbriši

en: Edit
hr: Uredi

en: Last Access
hr: Zadnji pristup

en: Modified Posts
hr: Promijenjene Objave

en: User Agent
hr: Korisnički agent

en: Target URL
hr: Ciljani URL

en: URL only
hr: Samo URL

en: HTTP code
hr: HTTP kod

en: Logged Out
hr: Odjavljen

en: Logged In
hr: Prijavljen

en: URL and login status
hr: URL i status prijave
